Generic selectors

Exact matches only

Search in title

Search in content

Post Type Selectors

رویکرد ما

هر کسب و کاری نُت خودش را دارد، ما آن رامی‌نوازیم….

برای شنیدن یک سمفونی دلپذیر، به حضور به جا و به موقع تک تک نُتها نیاز داریم. هر نوازنده می‎داند که چطور باید بنوازد. همزمان صدای هر ساز در کنار ساز دیگری معنا پیدا می‌کند و گاهی کم‌رنگتر و گاه پررنگ‌تر می‌شود.

ما در نوژا، هر کسب و کار را مانند یک سمفونی بی‌نظیر می‌بینیم و در تلاشیم تا صدای شما، نُت به نُت و به بهترین شکل به گوش مخاطب برسد.

برای شنیدن موسیقی کسب وکارتان آماده‌اید؟

نحوه کار ما با شما

این کار با شناسایی نیازهای شما آغاز می‌شود و از طریق طراحی و ارائه یک راه حل سفارشی که این نیازها را برآورده می‌کند ادامه می‌یابد.

شناخت کسب و کار

نیازهای شما را با برگزاری یک جلسه مشاوره شناسایی می‌کنیم

شناسایی نیازهای شما با یک یاچند بحث آغاز می‌شود که طی آن می‌خواهیم در مورد کسب و کار شما و چالش‌هایی که با آن روبرو هستید آشنا شویم. در طول این بحث‌‎ها، ما ایده‌های خود را برای نحوه کار با شما به اشتراک می‌گذاریم.

طراحی و معرفی خدمات

نوژا خدمات خاص شما را طراحی و معرفی می‌کند

براساس بحث‌هایی که با شما داشتیم، راه‌حل‌های سفارشی را برای رفع این نیازها طراحی می‌کنیم. سپس یک پیشنهاد رسمی برای معرفی خدمات مورد نیاز شما ارائه خواهیم داد که در آن اعضای تیم، بودجه خدمات و جدول زمانی شرح داده شده است.

پیاده‌سازی

خدمات مورد تاییدتان را ارائه می‌کنیم

اگر تصمیم دارید ما را برای همکاری جذب کنید، پس از عقد قرارداد، ما خدمات را همانطور که در قرارداد توضیح داده شده ارائه خواهیم داد. ما میخواهیم که مشتریان ما در طول همکاری از تماس با ما در مورد سوالات و نگرانی‌های خود احساس راحتی کرده و با خیال راحت در مورد دغدغه‌هایشان با ما گفتگو کنند.

ارزیابی مستمر

در طول همکاری با شما، بازخورد شما را می‌خواهیم و برای آن ارزش قائل هستیم.

در سال‌های گذشته، ما چیزهای زیادی از مشتریان خود آموخته‌ایم. نظرات و ایده‌های مشتری به ما کمک کرده تا محصولات، خدمات و روش های کاریمان را توسعه دهیم.

Call Now Button